Warning: Parameter 1 to wp_default_scripts() expected to be a reference, value given in /usr/home/mambogram/domains/mambogram.usermd.net/public_html/pomoc/wp-includes/plugin.php on line 601 Warning: Parameter 1 to wp_default_styles() expected to be a reference, value given in /usr/home/mambogram/domains/mambogram.usermd.net/public_html/pomoc/wp-includes/plugin.php on line 601
 

Twórz i graj na MamBoGram.pl

Pomoc

Wybierz kategorię pomocy

Forum

Na forum możesz zadać pytanie dotyczące mambogram.pl lub grywalizacji w ogóle. Podziel się przemyśleniami na temat swojej lub innych gier.

Baza darmowych grafik

Tutaj znajdziesz źródła grafik, które możesz wykorzystać w swoich grach. Słyszałeś o innych zbiorach darmowych treści? Daj nam znać na forum!

Z kim grywalizować?

Szukasz partnera do projektu? Przejrzyj listę organizacji i instytucji, które z racji swoich celów mogą być zainteresowane grywalizacją.

Dobre praktyki

Jeżeli szukasz inspiracji przy tworzeniu własnej gry, to jesteś we właściwym miejscu. Sprawdź jak można wykorzystać możliwości mambogram.pl!

Poradniki

Nie wiesz od czego zacząć? Podczas grania lub tworzenia gry napotkałeś jakiś problem? Tutaj znajdziesz zbiór dokładnych instrukcji i odpowiedzi na Twoje pytania.