Misja punkty za kliknięcie w odnośnik

11 września 2016

W tej misji nagrodzisz graczy za to, że weszli na wskazaną przez Ciebie stronę internetową poprzez kliknięcie w specjalny odnośnik. Możesz w ten sposób zachęcić ich np. do odwiedzenia strony internetowej Twojej fundacji lub partnera w projekcie. Do zajrzenia na stronę teatru lub misji w grze.

misje-linki1

  1. Aby utworzyć tego typu misję kliknij pozycję „Linki” w panelu bocznym
  2. Aby dodać nowy link kliknij niebieski przycisk „Dodaj link”
  3. W kolumnach obok Twojego odnośnika sprawdzisz również ile razy został wykorzystany.
  4. Aby gracze mogli wziąć udział w misji wystarczy skopiować odnośnik z pola “Adres” i wkleić go w dowolnym miejscu na mambogram.pl lub poza nim.

misje-linki2

  1. Adres przekierowania – w tym miejscu dodaj wyraz, który będzie częścią Twojego odnośnika. Jeżeli wpiszesz “fundacja”, to odnośnik, który wkleisz na stornie gry przybierze postać. Np. po wpisaniu w tym polu słowa „fundacja” powstanie adres http://nowe.mambogrambeta.pl/fundacja
  2. Na stronę – w tym polu wybierasz stronę gry, na którą zostanie przekierowany gracz po kliknięciu w odnośnik lub wpisujesz adres całkowicie nowej strony np. http://fundacjatomy.pl/
  3. Punkty – tutaj określasz ile punktów otrzyma gracz za kliknięcie w odnośnik i odwiedzenie strony, na którą zostanie przekierowany.
  4. Po zakończeniu wypełniania poniższych pól kliknij niebieski przycisk “Zapisz”. Gotowe! Twój odnośnik trafił na listę adresów.