Panel zarządzania – wiadomości

11 września 2016

Sekcja wiadomości służy do zarządzania wiadomościami oraz do komunikacji z Twoimi graczami. W tym miejscu możesz wysłać nową wiadomość do graczy korzystając z wewnętrznego komunikatora gry lub poczty elektronicznej.

panel-wiadomosci1

  1. Aby wysłać nową wiadomość kliknij niebieski przycisk “Wyślij wiadomość”.
  2. Następnie zdecyduj, czy ma to być notyfikacja (wiadomość wewnątrz gry), czy email. W oby przypadkach tworzenie wiadomości jest niemal identyczne i nie odbiega od wysyłania zwykłego maila.

panel-wiadomosci2

  1. Do – kliknij w pole tekstowe aby wybrać gracza lub graczy, do których chcesz wysłać wiadomość. Możesz również zaznaczyć pole “Wszystkich” dzięki czemu Twoja wiadomość zostanie nadana do każdej osoby biorącej udział w Twojej grze.
  2. Temat – pełni tę samą funkcję co w poczcie elektronicznej, napisz w nim coś co zachęci graczy do odczytania wiadomości i da im do zrozumienia o czym ona jest.
  3. Treść – w tym polu należy wprowadzić tekst oraz ewentualne inne elementy wiadomości. Możesz do niej dodać grafikę, odnośniki lub wideo. Więcej o korzystaniu z pola Tworzenia treści dowiesz się w tym poradniku.
  4. Po uzupełnieniu powyższych pól kliknij niebieski przycisk “Wyślij”. Gotowe! Twoja wiadomość trafiła do wybranych graczy.